<

Uwaga: w dniach 24-31 marca 2022 telefon komórkowy 510 707 707 będzie nieczynny. W sprawach związanych z biżuterią prosimy dzwonić do naszego biura, pod numer (22) 100 50 55, w dni powszednie w godzinach 9.00-17.00. W tym okresie mogą również nastąpić niewielkie (maksymalnie dwudniowe) opóźnienia w nadawaniu przez nas przesyłek niektórych przedmiotów o wartości powyżej 20 tys. zł. lub ich odbiorach osobistych. Jeśli Państwa zamówienie jest pilne, uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy i upewnienie się czy interesująca Państwa biżuteria będzie mogła być nadana (lub odebrana) we wcześniejszym terminie. Za utrudnienia związane z zakupem w tym czasie serdecznie przepraszamy.

GEMLORD - Luksusowa Marka Roku 2016


img

 W dniu 5 listopada 2016 roku na uroczystej gali w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim marka Gemlord została nagrodzona statuetką "Luksusowa Marka Roku 2016". Gala poprzedzona była targami luksusu, a a ceremonii wręczenia nagród towarzyszyły występy gwiazd oraz bankiet z udziałem najznamienitszych osobistości tworzących polski rynek dóbr luksusowych.

Za wyróżnienie dziękujemy przede wszystkim naszym Klientom, którzy motywują nas do poszukiwań pereł o jakości niedostępnej na polskim rynku. Dziękujemy również firmie Excelent Events za uznanie, które zaowocowało przyznaniem tak prestiżowej nagrody.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotoreportażu z targów oraz gali.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl