Gemlord.pl
Bransoleta z perłami Akoya 8-8,5 mm (wzór CSBR-YG)

Bransoleta z perłami Akoya 8-8,5 mm (wzór CSBR-YG)

Kolor złota: żółte
Producent: Gemlord
Cena: 35 390,00 zł
BA1-85W-BCYG14-CSBR
Bransoleta z perłami Akoya 8-8,5 mm (wzór CSBR-WG)

Bransoleta z perłami Akoya 8-8,5 mm (wzór CSBR-WG)

Kolor złota: białe
Producent: Gemlord
Cena: 35 390,00 zł
BA1-85W-BCWG14-CSBR
Bransoleta z perłami 8-8,5 mm (wzór CSBR-YG)

Bransoleta z perłami 8-8,5 mm (wzór CSBR-YG)

Kolor złota: żółte
Producent: Gemlord
Cena: 2 690,00 zł
BF1-85W-BCYG14-CSBR
Bransoleta z perłami 8-8,5 mm (wzór CSBR-WG)

Bransoleta z perłami 8-8,5 mm (wzór CSBR-WG)

Kolor złota: białe
Producent: Gemlord
Cena: 2 690,00 zł
BF1-85W-BCWG14-CSBR

Luksusowe bransolety z pereł

Bransoleta z perłami to znakomity sposób, aby podkreślić piękno kobiecych dłoni. Perły wysokiej jakości w naturalny sposób przyciągają wzrok otoczenia, dodając właścicielce niepowtarzalnego uroku i podkreślając jej klasę. W naszej ofercie znajdą Państwo bransolety z pereł różnych gatunków, zarówno z prostymi, klasycznymi zapięciami, jak też w bardziej luksusowym wydaniu - z zapięciami zdobionymi kamieniami szlachetnymi - diamentami, szafirami lub rubinami. Jeden, dwa, lub trzy rzędy, perły większe lub mniejsze - w zależności od indywidualnych upodobań możemy wybrać perłowe bransoletki, które najlepiej odpowiadać będą Państwa gustom, a ich piękno stanie się przedmiotem podziwu otoczenia.

Bransoletki z pereł „szyte na miarę”

Jeśli standardowa długość nie jest dostosowana do obwodu nadgarstka jej przyszłej właścicielki, prosimy o kontakt - w większości przypadków bez problemu będziemy w stanie ją zmodyfikować, tak aby wymarzona bransoletka z pereł spełniała w stu procentach Państwa oczekiwania.

Oferowane w sklepie Gemlord wzory bransoletek z perłami nie wyczerpują naszych możliwości – jeśli nie znajdują tu Państwo poszukiwanego wariantu, nie znaczy to, iż nie możemy go wykonać na zamówienie. Wręcz przeciwnie – jesteśmy gotowi podjąć się niemal każdego wyzwania, aby otrzymali Państwo biżuterię dopasowaną do Państwa potrzeb.

Tylko najlepsze perły

Ich jakość jest naszym głównym atutem i daje nam ogromną przewagę konkurencyjną na rynku, gdzie dominują kamienie najtańsze, bardzo niskiej klasy. Pod marką Gemlord oferujemy jakość niedostępną w sklepach jubilerskich, która bije na głowę ogromną większość pereł oferowanych w polskim handlu. Jest to obietnica, którą składamy wszystkim naszym Klientom: bransoletek z perłami tej klasy nie znajdą Państwo w sklepach jubilerskich nie tylko w Polsce – pod względem jakości nasz sklep może śmiało konkurować z czołówką firm europejskich i większość z nich (jeśli nie wszystkie) zostawi w tyle, co potwierdzają nasi Klienci z zagranicy.

Znakomite na prezent

Bransoletki z perłami są dziś bardzo modnym dodatkiem do garderoby. Jeśli szukają Państwo luksusowej wersji takiej biżuterii, nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Państwa. Nasza bransoletka z pereł będzie zachwycającą ozdobą jej właścicielki i stanie się jednym z jej ulubionych dodatków. Znakomicie sprawdzi się w charakterze luksusowego prezentu – aby rozwiać Państwa obawy przed niedopasowaniem rozmiaru, oferujemy bezpłatną usługę skrócenia długości już po wręczeniu bransolety w postaci upominku. Taka zmiana rozmiaru nie będzie żadnym problemem, gdyby jednak przewidywali Państwo konieczność przedłużenia, prosimy o skonsultowanie tej możliwości przed dokonaniem zakupu, musimy się bowiem upewnić, że odpowiednie do przedłużenia bransoletki perły mamy aktualnie na stanie.

Bransoletka z perłami jako element kompletu

Jeśli kupują Państwo bransoletę z perłami, która ma być dopasowana do wcześniej zakupionego naszyjnika, to zamiast zakupu online proponujemy umówienie spotkania i dobór pereł w naszym biurze. Z doświadczenia wiemy, iż nasza oferta jest bardzo trudna do dopasowania do niskojakościowych pereł zakupionych wcześniej w handlu. Ale nawet dobór do naszyjnika z pereł zakupionego u nas możliwy jest tylko gdy możemy oba wyroby położyć obok siebie - tylko w ten sposób dobierzemy właściwy odcień pereł.

Jeśli natomiast bransoletka z pereł ma być pierwszym zakupem, a w przyszłości planują Państwo kompletowanie biżuterii z perłami - sugerujemy rozważenie zakupu gotowego kompletu. Taki zakup da Państwu gwarancję idealnego dopasowania każdego elementu, a przy okazji będzie gwarancją najwyższej jakości pereł w każdym wyrobie, co w praktyce jest niemożliwe przy zakupie biżuterii od różnych dostawców.

Pomoc przy zakupie

Jeśli mają Państwo inne wątpliwości związane z wyborem i zakupem - prosimy o kontakt. Bardzo chętnie opowiemy Państwu o perłach i podpowiemy co należy wziąć pod uwagę przy zakupie biżuterii z pereł i zaproponujemy optymalne rozwiązanie w ramach określonych przez Państwa wymagań.

Nasz sklep jest również największym w Polsce internetowym kompendium wiedzy o perłach i jest to kompendium tworzone przez rzeczoznawcę tych kamieni, oparte o rzetelną wiedzę, a nie "ludowe legendy", których w Internecie znajdą Państwo setki. Jeśli chcą Państwo pogłębić swoją wiedzę, zapraszamy do lektury działu "O perłach" oraz artykułów zamieszczonych na blogu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl