Kolczyki z perłami

Rodzaj produktu

Rodzaj pereł

Kolor pereł

Wielkość perły
Wielkość perełMetal/Kolor


Cena produktu

0 zł - 200 000 zł

Atrybut w kategorii
Cena


img
 • od
  do
 • img
  Kolor złota: Białe
  44 900 zł
  ES-130W-LVWG14-CSEV
  Kolor złota: Żółte
  44 900 zł
  ES-130W-LVYG14-CSEV
  Kolor złota: Białe
  35 470 zł
  ES-120W-LVWG14-CSEV
  Kolor złota: Żółte
  35 470 zł
  ES-120W-LVYG14-CSEV
  Kolor złota: Żółte
  34 870 zł
  + do schowka
  ES-100G-SYG18D-DSUN
  Kolor złota: Białe
  32 970 zł
  + do schowka
  ET-100B-SWG14D-LAC
  Kolor złota: Białe
  29 870 zł
  + do schowka
  ET-130B-LVWG14-CSEV
  Kolor złota: Żółte
  29 870 zł
  + do schowka
  ET-130B-LVYG14-CSEV
  Kolor złota: Żółte
  26 970 zł
  ES-110W-LVYG14-CSEV
  Kolor złota: Białe
  26 970 zł
  ES-110W-LVWG14-CSEV
  Kolor złota: Białe
  24 900 zł
  + do schowka
  ET-100B-SWG18D-DSUN
  Kolor złota: Białe
  22 570 zł
  + do schowka
  ET-120B-SHWG14D-TFLA
  Kolor złota: Żółte
  21 790 zł
  + do schowka
  ES-120G-LVYG14-CSEV
  Kolor złota: Żółte
  21 270 zł
  + do schowka
  ES-110G-SHYG18ED-PEAL
  Kolor złota: Białe
  19 890 zł
  + do schowka
  ET-120B-LVWG14-CSEV

  Złote kolczyki z perłami

  Jeśli szukają Państwo trafionego prezentu, to kolczyki z perłą będą doskonałym wyborem. Jeżeli dodatkowo prezent ten ma nosić znamiona luksusu, proponujemy złote kolczyki z perłami szlachetnych gatunków. Tego typu drobiazg będzie zawsze udanym prezentem, szczególnie jeśli perła będzie rzeczywiście najwyższej jakości - a jest to podstawowym wyróżnikiem naszej biżuterii. Dla Pań będzie to urocza ozdoba, którą zapewne zaliczą do swoich ulubionych. Już same perły na sztyfcie dodają kobiecej twarzy niepowtarzalnego uroku a jeśli kamienie te są wysokiej jakości, to nie sposób nie zakochać się w tak ślicznym drobiazgu. Osobom, które oczekują czegoś więcej proponujemy bardzo szeroką ofertę kolczyków z perłami dodatkowo zdobionych innymi kamieniami szlachetnymi. Perłowe kolczyki z diamentami, rubinami, szafirami, szmaragdami - każdy powinien znaleźć u nas coś dla siebie. Zawsze jednak poruszamy się wśród kamieni tzw. "Wielkiej Piątki", czyli towarzystwa godnego dla samej perły.

  Oferujemy imponująco szeroką gamę wzorów w różnych stylach i z różnymi wariantami zapięć - perły na sztyftach, na biglach, z zapięciami angielskimi - wybór w naszym sklepie jest naprawdę ogromny. Jeśli jednak nie znajdują Państwo poszukiwanego wariantu, prosimy o kontakt - w miarę naszych możliwości postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

  Luksusowe kolczyki - perły najwyższej klasy

  Jakość pereł, które używamy w biżuterii jest podstawowym wyróżnikiem naszej oferty na rynku i powodem, dla którego Klienci zawsze do nas wracają. To jakość, która natychmiast zdobywa serca nawet tych Pań, które nie były wcześniej przekonane do perłowych ozdób. Jeśli szukają Państwo złotych kolczyków z perłami, które staną się ulubioną biżuterią właścicielki i przedmiotem zachwytu otoczenia, nasza oferta w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

  Pereł, które oferujemy w naszych kolczykach poszukujemy osobiście w trakcie wypraw do Azji. Są one efektem wielostopniowej selekcji – spośród egzemplarzy najwyższej klasy oferowanych przez naszych azjatyckich partnerów wybieramy zaledwie ułamek procenta, który trafi do naszej firmy. Powtórnej selekcji dokonujemy już w kraju, gdzie tylko najlepsze egzemplarze zaoferujemy pod marką Gemlord. Właśnie dlatego pod względem jakości należymy nie tylko do krajowej, ale i europejskiej czołówki. Najpiękniejsze perły to dziś synonim słowa Gemlord, a kolczyki złote z perłami tak wysokiej jakości to ogromny atut naszej oferty. Obietnicą, którą składamy od lat, jest jakość niespotykana nigdzie indziej w Polsce. Entuzjastyczne opinie, podziękowania które otrzymujemy, a także grono wiernych Klientek świadczą, iż obietnicy tej dotrzymujemy w nadmiarze.

  Kolczyki złote z perłami rzadkich gatunków

  Wyjątkowa i rzadko spotykana jakość jest normą w naszym sklepie, jednak na standardowej ofercie nie kończą się nasze możliwości. Poszukują Państwo czegoś unikalnego w skali światowej? Może kolczyków z perłami rzadkich gatunków? Podejmiemy się i takiego zadania. Realizacja nietypowych zamówień może oczywiście wymagać dużej ilości czasu potrzebnego przede wszystkim na wyszukanie pereł odpowiedniej jakości. Ale jesteśmy gotowi na każde wyzwanie - jeśli tylko Państwa marzenie jest możliwe do realizacji, jesteśmy gotowi uruchomić wszystkie nasze kontakty, aby spełnić nawet najodważniejsze Państwa marzenia.

  Perły o wyjątkowej urodzie to nasza pasja. Z radością wyszukamy do Państwa kolczyków nawet te najrzadsze.

  Wygodne wyszukiwanie kolczyków z perłą o określonych parametrach

  Znalezienie odpowiedniego modelu perłowych kolczyków znacząco ułatwi Państwu nasza zaawansowana wyszukiwarka dostępna w menu „Wyszukaj produkty w sklepie”. Jeśli natomiast użyją Państwo prostego wyszukiwania kolczyków z perłami z menu „Nasza biżuteria”, w rozwijanej sekcji filtrów dostępnej bezpośrednio nad wynikami wyszukiwania pojawi się dodatkowa opcja, która umożliwi Państwu wyszukanie według rodzaju zapięcia. Są tam dostępne cztery opcje:

  Zapraszamy również do kontaktu z nami – w każdym przypadku wyjaśnimy Państwa wątpliwości i pomożemy w dokonaniu wyboru.

  do góry
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl