Gemlord.pl

Złote kolczyki z perłami

Jeśli szukają Państwo trafionego prezentu, to kolczyki z perłą będą doskonałym wyborem. Jeżeli dodatkowo prezent ten ma nosić znamiona luksusu, proponujemy złote kolczyki z perłami szlachetnych gatunków. Tego typu drobiazg będzie zawsze udanym prezentem, szczególnie jeśli sama perła będzie kamieniem wysokiej klasy – a tym właśnie wyróżnia się nasza biżuteria z perłami. Dla Pań będzie to urocza ozdoba, którą zapewne zaliczą do swoich ulubionych. Już same perły na sztyfcie dodają kobiecej twarzy niepowtarzalnego uroku a jeśli kamienie te są wysokiej jakości, to nie sposób nie zakochać się w tak ślicznym drobiazgu o unikalnej urodzie. Osobom, które oczekują czegoś więcej proponujemy bardzo szeroką ofertę kolczyków z perłami dodatkowo zdobionych innymi kamieniami szlachetnymi. Perłowe kolczyki z diamentami, rubinami, szafirami, szmaragdami - każdy powinien znaleźć u nas coś dla siebie. Zawsze jednak poruszamy się wśród kamieni z tzw. "Wielkiej Piątki", czyli towarzystwa godnego dla samej perły.

Oferujemy imponująco szeroką gamę wzorów w różnych stylach i z różnymi wariantami zapięć - perły na sztyftach, na biglach, z zapięciami angielskimi - wybór w naszym sklepie jest naprawdę ogromny. Jeśli jednak nie znajdują Państwo poszukiwanego wariantu, prosimy o kontakt - w miarę naszych możliwości postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Luksusowe kolczyki - perły najwyższej klasy

Jakość pereł, które używamy w biżuterii jest podstawowym wyróżnikiem naszej oferty na rynku i powodem, dla którego Klienci zawsze do nas wracają. To jakość, która natychmiast zdobywa serca nawet tych Pań, które nie były wcześniej przekonane do perłowych ozdób. Jeśli szukają Państwo złotych kolczyków z perłami, które staną się ulubioną biżuterią właścicielki i przedmiotem zachwytu otoczenia, nasza oferta w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

Pereł, które oferujemy w naszych kolczykach poszukujemy osobiście w trakcie wypraw do Azji. Są one efektem wielostopniowej selekcji – spośród egzemplarzy najwyższej klasy oferowanych przez naszych azjatyckich partnerów wybieramy zaledwie ułamek procenta, który trafi do naszej firmy. Powtórnej selekcji dokonujemy już w kraju, gdzie tylko najlepsze egzemplarze zaoferujemy pod marką Gemlord. Właśnie dlatego pod względem jakości należymy nie tylko do krajowej, ale i europejskiej czołówki. Najpiękniejsze perły to dziś synonim słowa Gemlord, a kolczyki złote z perłami tak wysokiej jakości to ogromny atut naszej oferty. Obietnicą, którą składamy od lat, jest jakość niespotykana nigdzie indziej w Polsce. Entuzjastyczne opinie, podziękowania które otrzymujemy, a także grono wiernych Klientek świadczą, iż obietnicy tej dotrzymujemy w nadmiarze.

Kolczyki złote z perłami rzadkich gatunków

Wyjątkowa i rzadko spotykana jakość jest normą w naszym sklepie, jednak na standardowej ofercie nie kończą się nasze możliwości. Poszukują Państwo czegoś unikalnego w skali światowej? Może kolczyków z perłami rzadkich gatunków? Podejmiemy się i takiego zadania. Realizacja nietypowych zamówień może oczywiście wymagać dużej ilości czasu potrzebnego przede wszystkim na wyszukanie pereł odpowiedniej jakości. Ale jesteśmy gotowi na każde wyzwanie - jeśli tylko Państwa marzenie jest możliwe do realizacji, jesteśmy gotowi uruchomić wszystkie nasze kontakty, aby spełnić nawet najodważniejsze Państwa marzenia.

Perły o wyjątkowej urodzie to nasza pasja. Z radością wyszukamy do Państwa kolczyków nawet te najrzadsze.

Wygodne wyszukiwanie kolczyków z perłą o określonych parametrach

Znalezienie odpowiedniego modelu perłowych kolczyków znacząco ułatwi Państwu nasza zaawansowana wyszukiwarka dostępna w menu „Wyszukaj produkty w sklepie”. Jeśli natomiast użyją Państwo prostego wyszukiwania kolczyków z perłami z menu „Nasza biżuteria”, w rozwijanej sekcji filtrów dostępnej bezpośrednio nad wynikami wyszukiwania pojawi się dodatkowa opcja, która umożliwi Państwu wyszukanie według rodzaju zapięcia. Są tam dostępne cztery opcje:

  • Złote kolczyki z perłą na sztyfcie z klasycznym zapięciem, wśród których znajdziemy zarówno najprostsze modele, jak i wzory, w których perłom towarzyszą inne kamienie szlachetne,
  • Złote kolczyki z perłami na biglach otwartych – bardzo klasyczne, wiszące modele jak też i wzory bardzo zdobne,
  • Kolczyki złote z perłami i zapięciem typu angielskiego – to zarówno klasyczne zapięcia angielskie, jak i kolczyki z innymi zapięciami typu zamkniętego,
  • Kolczyki złote z perłami i zapięciem typu Omega back – bezpieczniejsza odmiana kolczyków na sztyftach, w której klasyczne zapięcie zastąpione zostało sprężynującym elementem dociskającym z tylnej strony ucha.

Zapraszamy również do kontaktu z nami – w każdym przypadku wyjaśnimy Państwa wątpliwości i pomożemy w dokonaniu wyboru.

Kolczyki z perłą i co dalej?

Z doświadczenia wiemy, iż apetyt naszych Klientek rośnie wraz z kolejnymi zakupami. Złote kolczyki z perłą to często pierwszy zakup, bo nie wypada w dzisiejszych czasach nie mieć tego typu biżuterii. Zachwyt nad ich urodą ze strony Właścicielki i jej otoczenia zazwyczaj skłania nasze Klientki do kolejnych zamówień. To jest fakt, który znamy z autopsji – nasze perły uzależniają. Jeśli pierwszym zakupem są kolczyki z perłami to potem przychodzą kolejne – perłowy naszyjnik, pierścionek z perłą, czy choćby bransoletka z pereł – to zaledwie minimum, bo uzależnienie potrafi być silne i długotrwałe :)

Z drugiej strony jest to świetna wskazówka dla Panów, którzy poszukują prezentu dla swojej partnerki – rozwiązuje ona bowiem problem z upominkami na wiele lat. W tym roku kolczyki z perłami, w kolejnym naszyjnik z pereł… a jak już skończą się opcje związane z wyborem rodzaju biżuterii, to kolejne prezenty mogą zawierać perły innych gatunków i kolorów. W ten sposób otwieramy możliwość tworzenia zupełnie nowej kolekcji :) I gwarantujemy, że obdarowana Pani zawsze będzie zachwycona.

Po pierwsze jakość. Po drugie jakość. Po trzecie znowu jakość.

Niezależnie od tego jaką biżuterię kupujemy – czy jest to naszyjnik, pierścionek czy kolczyki, perły powinny być elementem, na który należy zwrócić największą uwagę, gdyż to ich jakość najbardziej wpływa na urodę biżuterii (oraz jej cenę). Gwarantujemy Państwu, że już jeden egzemplarz biżuterii z perłami wysokiej klasy usunie w cień wszystkie ozdoby z tymi kamieniami o jakości średniej. Dużo lepiej jest więc zakupić na przykład jeden pierścionek z perłą wysokiej klasy, niż nawet dwadzieścia z perłami słabymi. Kolczyki złote z perłą o unikalnej jakości to jeszcze większy rarytas i wyzwanie dla nas, gdyż tu musimy znaleźć dopasowaną parę tych pięknych i rzadkich klejnotów. Zachęcamy, aby poznali Państwo ten magiczny świat wysokiej klasy kamieni o wyjątkowym pięknie, który od wieków zachwyca koneserów.

Życzymy udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl