Nasza biżuteria
Prawdziwy rarytas dla konesera pereł morskich i unikat w Polsce: olśniewająco piękny, ekskluzywny naszyjnik z olbrzymich pereł Tahiti najwyższej klasy. Idealnie okrągłe, czarne perły morskie o nieskazitelnie gładkiej powierzchni, wspaniałym, metalicznym blasku i oliwkowo-zielonym overtonie. Niezwykle rzadko spotykana jakość dla pereł tej wielkości z nadmiarem spełniająca rygory wymagającej, najwyższej klasy A. Gustowne zapięcie z białego złota zdobione 4 brylantami. Produkt z najwyższej półki - rzadkie i wyjątkowo cenne perły, praktycznie niespotykane w polskich salonach jubilerskich.
Zapierająca dech w piersiach biżuteria stworzona dla eleganckiej damy, która lubi otaczać się luksusem. Znakomity pomysł na ekskluzywny i niepowtarzalny prezent dla Wyjątkowej Osoby - zrobi niezapomniane wrażenie na obdarowanej Pani.
Zamówienie standardowo możemy zrealizować jedynie z Państwa odbiorem osobistym z powodu braku możliwości ubezpieczenia przesyłki na taką kwotę. Jeśli chcą Państwo omówić inne możliwe opcje prosimy o kontakt telefoniczny (510 707 707).
Na skróty: Biżuteria z pereł | Naszyjniki z pereł | Bransolety z pereł | Kolczyki z perłami | Zawieszki z perłą | Pierścionki z perłą | Kolie z pereł