<

Dlaczego warto u nas kupować ?


img

Przekonania, na których opieramy naszą misję:

Perły są jednymi z najbardziej cenionych kamieni szlachetnych. Jednak to ich jakość stanowi o tym, czy będą przedmiotem zachwytu otoczenia, czy też pozostaną zaledwie zwykłym uzupełnieniem noszonej garderoby.

Naszą pasją jest poszukiwanie doskonałości, tego - jakże rzadkiego - zaklętego w perłach piękna, które od wieków urzeka koneserów wyjątkowej biżuterii. Nie prowadzimy ogólnopolskiej sieci sklepów, dlatego możemy sobie pozwolić na wybieranie tych nielicznych pereł, które sprawiają, iż nasi Klienci kochają naszą biżuterię i czują się w niej wyjątkowo. Nie próbujemy konkurować z "sieciówkami", naszą ofertą chcemy zainteresować tych z Państwa, którzy kupując biżuterię mierzą znacznie wyżej.

 

Dlaczego warto kupować u nas:

1. Perły są naszą pasją, a misją naszej firmy jest poszukiwanie pereł o ponadprzeciętnym pięknie. W naszej działalności kierujemy się wysokimi standardami i gotowi jesteśmy poddać nasze perły ocenie dowolnego eksperta. Idziemy pod prąd powszechnym praktykom oferowania słabej jakości pereł z zawyżoną klasyfikacją lub z opisem wprowadzającym w błąd co do gatunku. Wszystkie nasze wyroby dostarczamy Państwu z firmowym certyfikatem autentyczności.

2. Oferowane przez nas perły są efektem bardzo starannej selekcji. Co najważniejsze – selekcji tej dokonujemy osobiście, co daje nam ogromną przewagę jakościową w stosunku do firm konkurencyjnych. Nie zamawiamy pereł, których nie możemy zobaczyć – perły oferowane przez hodowcę jako perły najwyższej klasy są dla nas tylko partią, z której wybierzemy te, które godne są naszej biżuterii. W praktyce oznacza to konieczność okresowych podróży do Azji i żmudnego procesu selekcji (dla każdego gatunku, wymiaru i barwy pereł). Jeśli znalezienie wysokiej klasy pereł dla danego gatunku jest trudne, zdarza nam się dokonywać zakupu pereł trochę słabszych - ale wówczas taka informacja znajdzie się w opisie przedmiotu. Zawsze jednak są to perły wybierane przez nas osobiście i takiego zakupu dokonujemy tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni, że będzie on dla Państwa wyjątkową okazją (np. gdy wysoka klasa jest w danym rozmiarze trudno osiągalna, lub perły są rzeczywiście piękne przy bardzo atrakcyjnej cenie).

3. Stosujemy międzynarodowe standardy klasyfikacji pereł. Do podawanej przez producentów klasyfikacji jakości podchodzimy krytycznie - obniżamy deklarowaną przez dostawcę klasę pereł, jeśli nie spełnia ona standardów międzynarodowych. Oceniając klasę pereł stosujemy najbardziej rozpowszechnioną skalę A-AAA/A-D - nie wprowadzamy własnych systemów ocen, które w rzeczywistości uniemożliwiają porównanie jakości pereł pochodzących z różnych źródeł.

4. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje eksperckie. Właściciel firmy ma tytuł tytuł CPAA Certified Pearl Specialist, dyplom rzeczoznawcy SRJ w specjalności „Ekspert pereł” i rekomendację do pełnienia funkcji biegłego sądowego, a wiedzę zdobywał m.in. w instytucie HRD w Antwerpii. Dzięki temu możemy mieć pewność, że oferujemy Państwu towar pełnowartościowy, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nie wahamy się poddawać perły badaniom laboratoryjnym, z których niektóre (badania składu chemicznego pereł) dokonujemy sami.

5. Mamy największą w Polsce ofertę luksusowej biżuterii perłowej, która jest stale powiększana. Dodatkowo, na zamówienie wykonujemy niestandardowe zlecenia.

6. Udzielamy fachowych porad przy zakupie biżuterii. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż wiedza o perłach w Polsce jest trudno dostępna, dlatego służymy Państwu wszelkimi informacjami, które mogą okazać się pomocne przy zakupie. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą zarówno przez nasze publikacje, jak i w korespondencji czy rozmowach.

7. Dbamy o Państwa zadowolenie z naszych usług. Naszym priorytetem każdego dnia pracy jest błyskawiczne wysłanie zakupionej przez Państwa biżuterii. Wszystkie oferowane towary są dostępne od ręki, zatem jesteśmy w stanie wysłać je natychmiast, a naszych przesyłek nie "gubi" poczta ani kurierzy. Dotrzymujemy naszych obietnic - podane na naszych stronach terminy są terminami maksymalnymi. W rzeczywistości 95% wysyłek jest realizowanych w dniu otrzymania wpłaty lub dnia następnego. Chcemy, aby zaprzyjaźnili się Państwo z naszym sklepem i z każdej transakcji mieli wyłącznie dobre wspomnienia. Państwa satysfakcja jest dla nas największą nagrodą.

8. We wrześniu 2012 roku nasza firma otrzymała prestiżowy znak jakości Stowarzyszania Rzeczoznawców Jubilerskich. Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorcom dającym rękojmię wysokiej jakości usług oraz nienagannej postawy zawodowej i etycznej i zobowiązuje nas do utrzymania najwyższych standardów w branży jubilerskiej również w przyszłości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl