Gemlord.pl

O sklepie

Marka Gemlord obecna jest na polskim rynku od 2008 roku i zdążyła już zdobyć reputację sklepu oferującego produkty najwyższej jakości, którym towarzyszy wysoki poziom obsługi Klienta. Specjalizujemy się w biżuterii perłowej i w tym segmencie mamy najszerszy w kraju asortyment, w tym unikalną ofertę luksusowej biżuterii z pereł morskich. Właścicielem marki jest Piotr Denejko, ekspert pereł, wykładowca na kursach dla rzeczoznawców tych pięknych kamieni i autor wielu artykułów na ich temat.

Perły, które oferujemy to kamienie o jakości unikalnej w skali świata. Są to egzemplarze wyjątkowe, wybrane w procesie żmudnej selekcji, dokonywanej w trakcie regularnych wyjazdów do Azji. W Polsce nie widzimy konkurencji oferującej choćby zbliżoną jakość, a nasza oferta z powodzeniem może konkurować z asortymentem najbardziej luksusowych firm jubilerskich na świecie. Już nie muszą Państwo wyjeżdżać na luksusowe zakupy do Paryża – obiecujemy, że u nas znajdą Państwo co najmniej tę samą, a najczęściej nawet wyższą jakość.

Jesteśmy internetową galerią biżuterii, nie prowadzimy sklepu stacjonarnego - co jednak nie oznacza iż sprzedajemy wyłącznie w świecie wirtualnym. Po nasze perły przyjeżdżają Klienci z najdalszych zakątków Polski - biuro naszej firmy w centrum Warszawy jest otwarte dla kupujących. Jeśli chcą Państwo obejrzeć biżuterię lub dokonać zakupu osobiście, z przyjemnością zaprezentujemy Państwu nasze produkty. Prosimy jednak o wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania.

Mamy nadzieję, iż zaprzyjaźnią się Państwo z naszym sklepem, a zakupy u nas będą dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl