Gemlord.pl

Czas i koszty dostawy

Wszystkie przesyłki nadajemy kurierem Pocztex 2.0, jako że jest to jedyna znana nam poczta kurierska, której regulamin nie zabrania wysyłania biżuterii i pozwala na ubezpieczenia takiej przesyłki do kwoty 70.000 zł (w przypadku przesyłek krajowych). Uwaga: zwykłe ubezpieczenie paczki nie obejmuje przesyłek z biżuterią. Ale zadeklarowanie wartości paczki pozwala już bezpiecznie wysłać przesyłkę z biżuterią do w/w limitu ceny.

Niestety nie znamy sposobu na przesyłanie biżuterii o większej (jednostkowo) wartości. Dlatego też przesyłek nie oferujemy dla droższych przedmiotów. Mogą je Państwo zakupić z odbiorem osobistym, możemy też przedyskutować możliwe opcje wysyłki przed Państwa zakupem (np. droższy komplet możemy wysłać kilkoma przesyłkami). W przypadku chęci zakupu kosztownych przedmiotów z wysyłką, prosimy o kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia w celu omówienia istniejących możliwości.

Niezależnie od tego, iż ubezpieczenie zależne jest od wartości przedmiotu (jego koszt może wynieść nawet 350zł), zawsze pobieramy od Państwa stałą sumę 23 zł, biorąc ów dodatkowy koszt ubezpieczenia na siebie.

Pocztex gwarantuje doręczenie przesyłki w ciągu 48 godzin, choć w praktyce 99% przesyłek dociera w jeden dzień roboczy. W przypadku, gdy kurier nie zastanie adresata, pozostawia awizo i przesyłka czeka na odbiór we właściwym dla Państwa miejsca zamieszkania Urzędzie Pocztowym.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl