Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór 2ARC)
Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór 2ARC)
O tym produkcie
Przepiękna zawieszka z czarną perłą Tahiti. Perła morska najwyższej klasy - idealnie okrągła, o nieskazitelnej powierzchni, pięknej czarnej barwie z zielonym overtonem i wspaniałym połysku. Ozdobne uszko w formie skrzyżowanych łuków wykonane z 14-karatowego białego złota, dodatkowo zdobione 10 diamentami. Zawieszka znakomita na co dzień jak również do wieczorowych kreacji.
Klejnot biżuterii perłowej i cenne uzupełnienie biżuteryjnej kolekcji każdej miłośniczki pereł. Znakomity pomysł na elegancki prezent dla Wyjątkowej Osoby.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj perły | Hodowana perła morska Tahiti |
| Średnica perły | 9-10 mm |
| Kolor perły | Czarny, z zielonym overtonem |
| Klasa perły | A (najwyższa w klasyfikacji pereł Tahiti) |
| Oprawa | Białe złoto próby 14k |
| Diamenty | 10 szt., łączna masa 0,06ct |
| Wysokość zawieszki | 2,3 cm |
| Masa | 2,8 g |
W przesyłce
| Zawieszka PT-100B-WG14D-2ARC |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



