Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór ALFL)
Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór ALFL)
O tym produkcie
Elegancka zawieszka z najwyższej klasy perłą Tahiti. Idealnie okrągła czarna perła o subtelnym oliwkowozielonym overtonie i wspaniałym blasku. Urocza oprawa z białego złota zdobionego brylantami.
Biżuteria znakomita na co dzień, jak również do wieczorowych kreacji. Piękny dodatek do garderoby każdej miłośniczki pereł. Znakomity pomysł na zachwycający i zawsze udany prezent dla Wyjątkowej Osoby.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj perły | Hodowana perła morska Tahiti |
| Średnica perły | 10-11 mm |
| Kolor perły | Czarny, z zielonym overtonem |
| Klasa perły | A (najwyższa w klasyfikacji pereł Tahiti) |
| Oprawa | Białe złoto próby 14k |
| Diamenty | 3 szt., łączna masa 0,033ct |
| Wysokość zawieszki | 2,7 cm |
| Masa | 1,9 g |
W przesyłce
| Zawieszka PT-110B-WG14D-ALFL |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



