Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór HAT)
Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór HAT)
O tym produkcie
Przepiękna zawieszka z perłą Tahiti wysokiej klasy w uroczej oprawie z białego złota ozdobionej szafirowymi akcentami. Nieskazitelnie gładka czarna perła morska o delikatnie owalnym kształcie, cudownym zielonym overtonie i lustrzanym połysku, w urzekającej harmonii z białym złotem i ciemnym granatem kamieni szlachetnych.
Znakomita na co dzień jak również do wieczorowej kreacji. Przepiękne uzupełnienie biżuteryjnej kolekcji każdej miłośniczki pereł. Doskonały pomysł na zachwycający prezent z klasą.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj perły | Hodowana perła morska Tahiti |
| Średnica perły | 9-10 mm |
| Kolor perły | Czarny, z zielonym overtonem |
| Klasa perły | kształt - owalny, powierzchnia i połysk: A (najwyższa) |
| Oprawa | Białe złoto próby 14k |
| Diamenty | 7 szt., łączna masa ok. 0,045ct |
| Wysokość zawieszki | 2,1 cm |
| Masa | 1,7 g |
W przesyłce
| Zawieszka PT-100BDS-WG14S-HAT |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



