Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór OV4D)
Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór OV4D)
O tym produkcie
Elegancka zawieszka z perłą Tahiti. Perła morska najwyższej klasy - idealnie okrągła, o nieskazitelnej powierzchni, pięknej czarnej barwie z zielonym overtonem i wspaniałym metalicznym połysku. Uszko wykonane z 14-karatowego białego złota, dodatkowo zdobione 4 diamentami. Tego typu zawieszka znakomicie nadaje się dla Pań zdecydowanych i stanowczych. Znakomita na co dzień jak również do wieczorowych kreacji.
Klejnot biżuterii perłowej i cenne uzupełnienie biżuteryjnej kolekcji każdej miłośniczki pereł. Znakomity pomysł na oryginalny prezent.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj perły | Hodowana perła morska Tahiti |
| Średnica perły | 10-11 mm |
| Kolor perły | Czarny, z zielonym overtonem |
| Klasa perły | A (najwyższa w klasyfikacji pereł Tahiti) |
| Oprawa | Białe złoto próby 14k |
| Diamenty | 4 szt., łączna masa 0,03ct |
| Wysokość zawieszki | 2 cm |
| Masa | 2,1 g |
W przesyłce
| Zawieszka PT-110B-WG14D-OV4D |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



