Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór PTL)
Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór PTL)
O tym produkcie
Prześliczna zawieszka z najwyższej klasy perłą Tahiti. Idealnie okrągła czarna perła o subtelnym zielonym overtonie i wspaniałym połysku. Urocza oprawa w formie płatków z białego złota w błyszczącej brylantowej rosie.
Biżuteria znakomita na co dzień jak również do wieczorowych kreacji. Piękny dodatek do garderoby każdej miłośniczki pereł. Znakomity pomysł na elegancki i gustowny prezent.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj perły | Hodowana perła morska Tahiti |
| Średnica perły | 9-10 mm |
| Kolor perły | Czarny, z zielonym overtonem |
| Klasa perły | A (najwyższa w klasyfikacji pereł Tahiti) |
| Oprawa | Białe złoto próby 14k |
| Diamenty | 6 szt., łączna masa ok. 0,03ct |
| Wysokość zawieszki | 2 cm |
| Masa | 1,7 g |
W przesyłce
| Zawieszka PT-100B-WG14D-PTL |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



