Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór QMK)
Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór QMK)
O tym produkcie
Elegancka zawieszka z najwyższej klasy perłą Tahiti w pięknej oprawie z białego złota zdobionej brylantami. Idealnie okrągła czarna perła o subtelnym zielonym overtonie i przepięknym połysku. Oprawa w formie kiełkujących złotych pędów zroszonych diamentowymi kropelkami.
Biżuteria znakomita na co dzień jak również do wieczorowych kreacji. Piękny dodatek do garderoby każdej miłośniczki pereł. Znakomity pomysł na elegancki i gustowny prezent.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj perły | Hodowana perła morska Tahiti |
| Średnica perły | 9-10 mm |
| Kolor perły | Czarny, z zielonym overtonem |
| Klasa perły | A (najwyższa w klasyfikacji pereł Tahiti) |
| Oprawa | Białe złoto próby 14k |
| Diamenty | 3 szt., łączna masa ok. 0,02ct |
| Wysokość zawieszki | 2,9 cm |
| Masa | 2,1 g |
W przesyłce
| Zawieszka PT-100B-WG14D-QMK |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



