Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór SMK)
Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór SMK)
O tym produkcie
Urocza zawieszka z najwyższej klasy perłą Tahiti. Przepiękna perła morska - idealnie okrągła, o nieskazitelnej powierzchni, pięknej czarnej barwie z oliwkowym overtonem i intensywnym metalicznym blasku. Subtelna oprawa z białego złota zdobionego brylantami.
Biżuteria znakomita na co dzień, jak również do wieczorowych kreacji. Przepiękny dodatek do garderoby każdej miłośniczki pereł. Doskonały pomysł na gustowny i niepowtarzalny prezent dla Wyjątkowej Osoby.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj perły | Hodowana perła morska Tahiti |
| Średnica perły | 9-10 mm |
| Kolor perły | Czarny, z oliwkowym overtonem |
| Klasa perły | A (najwyższa w klasyfikacji pereł Tahiti) |
| Oprawa | Białe złoto próby 14k |
| Diamenty | 4 szt., łączna masa 0,044ct |
| Wysokość zawieszki | 2,3 cm |
| Masa | 1,7 g |
W przesyłce
| Zawieszka PT-100B-WG14D-SMK |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |