Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór WXM)
Zawieszka złota z perłą Tahiti (wzór WXM)
O tym produkcie
Dwie zawieszki z jedną perłą Tahiti - to jedna z naszych najbardziej niezwykłych propozycji. Perła morska najwyższej jakości - idealnie okrągła, o gładkiej powierzchni i wspaniałym blasku - umieszczona w oryginalnej oprawie z białego złota zdobionej diamentami. Ruchome złote ramiona pozwalają na zmianę formy zawieszki w zależności od upodobań.
Znakomita propozycja dla Pań, które cenią sobie możliwość dostosowania formy biżuteryjnej w zależności od nastroju lub okazji. Luksusowa biżuteria, która stanie się ulubioną ozdobą dekoltu miłośniczki pereł. Będzie też olśniewającym prezentem dla Kogoś Wyjątkowego - zrobi niezapomniane wrażenie na obdarowanej Pani.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj perły | Hodowana perła morska Tahiti |
| Średnica perły | 10-11 mm |
| Kolor perły | Czarny, z zielonym overtonem |
| Klasa perły | A (najwyższa w klasyfikacji pereł Tahiti) |
| Oprawa | Białe złoto próby 14k |
| Diamenty | 10 szt., łączna masa ok. 0,07ct |
| Wysokość zawieszki | 2,2/2,3 cm |
| Masa | 2,8 g |
W przesyłce
| Zawieszka PT-110B-WG14D-WXM |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



