Złote kolczyki z czarnymi perłami Akoya (wzór SAU)
Złote kolczyki z czarnymi perłami Akoya (wzór SAU)
O tym produkcie
Bajeczne kolczyki z czarnych pereł Akoya w eleganckiej oprawie z żółtego złota z diamentowymi akcentami. Zapinane na sztyfty. Idealnie okrągłe czarne perły o pawim overtonie i pięknym połysku. Znakomite na co dzień jak również do wieczorowych kreacji.
Przepiękne uzupełnienie biżuteryjnej kolekcji każdej miłośniczki pereł. Znakomity pomysł na elegancki prezent.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj pereł | Hodowane perły morskie Akoya |
| Średnica pereł | 7,5-8 mm |
| Kolor pereł | Czarny, z pawim/zielonym overtonem, barwa poprawiana |
| Klasa pereł | AAA |
| Oprawa | Żółte złoto próby 14k |
| Diamenty | 24 szt., łączna masa ok. 0,12ct |
| Długość/wysokość kolczyków | 1,3 x 1,3 cm |
| Masa | 3,6 g |
W przesyłce
| Kolczyki EA-80B-SYG14D-SAU |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



