Złote kolczyki z perłami South Sea (wzór 3HRD)
Złote kolczyki z perłami South Sea (wzór 3HRD)
O tym produkcie
Przepiękne kolczyki z dużymi perłami South Sea w efektownej oprawie z żółtego złota iskrzącej blaskiem 60 diamentów. Jak zawsze w naszej biżuterii perły morskie o cudownym blasku, a do tego o bardzo pożądanym w tym gatunku intensywnie złotym ubarwieniu. Do tego wygodne i bezpieczne zapięcia typu angielskiego.
Elegancka biżuteria, która uświetni każdą, nawet najbardziej wyrafinowaną kreację. Doskonały prezent dla Kogoś Wyjątkowego - błyskawicznie zdobędzie serce obdarowanej osoby.
towar niedostępny
Szczegóły
| Rodzaj pereł | Hodowane perły morskie South Sea |
| Średnica pereł | 11-12 mm |
| Kolor pereł | Złote |
| Klasa pereł | AAA |
| Oprawa | Żółte złoto próby 18k |
| Diamenty | 60 szt., łączna masa ok. 0,36 ct. |
| Długość/wysokość kolczyków | 2,8 cm |
| Masa | 6,2 g |
W przesyłce
| Kolczyki ES-120G-RYG18D-3HRD |
| Eleganckie pudełko jubilerskie |
| Certyfikat firmowy |



