Gemlord.pl

Biżuteria z pereł, która Państwa zachwyci

Biżuteria z pereł wysokiej klasy jest jednym z najbardziej eleganckich dodatków, które może założyć kobieta niemal na każdą okazję. Od prostych ubiorów na co dzień, przez strój biznesowy, aż po najbardziej wyrafinowane kreacje wieczorowe - te piękne klejnoty dodają niezwykłego blasku każdej stylizacji. Cenione od wieków przez wielkich tego świata, do dziś stanowią nieodłączny atrybut Królowych, Pierwszych Dam czy kobiet odnoszących sukcesy w dziedzinie polityki i biznesu. Są one jednocześnie ozdobą ponadczasową - klasyczna biżuteria z perłami nie poddaje się modowym trendom, nie podlega też ograniczeniom z rodzaju "zbyt szykowna na co dzień". Wielka gala, bankiet, spotkanie biznesowe, czy też codzienne spotkanie z przyjaciółmi - jak mawiała Jacqueline Kennedy: "perły są zawsze odpowiednie".

Należy jednak pamiętać, iż niezależnie od formy jaką przybierze biżuteria perły będą odgrywać rolę pierwszoplanową. To od ich jakości zależy, czy nasze kolczyki, naszyjnik czy bransoletka zaledwie zaistnieją, czy staną się przedmiotem zachwytu i będą najbardziej komplementowaną częścią naszej garderoby. Niestety tylko niewielki odsetek tych pięknych klejnotów zasługuje na miano "luksusowych". Do niedawna zupełnie nieosiągalne w polskim handlu, zdominowanym przez kamienie tanie i niskiej jakości, wysokiej klasy perły pojawiły się w Polsce wraz z biżuterią marki Gemlord, która dość szybko podbiła serca (nawet bardzo wymagających) Klientów. Tak pięknych pereł nie znajdą Państwo w sklepach jubilerskich ani w internecie.

Zobacz naszą ofertę biżuterii z perłami unikalnej jakości

 

Naszyjnik z pereł Akoya wysokiej klasy

Tylko nieliczne perły zasługują na miano "luksusowych" - takich nie znajdą Państwo w polskich sklepach jubilerskich. Zdjęcie przedstawia jeden z naszych naszyjników z perłami o unikalnej jakości.


Luksusowa biżuteria - perły najwyższej jakości

Od kiedy odkryliśmy magiczny urok tych rzadkich pereł, stały się one naszą pasją. Pasja zrodziła marzenia, które stały się inspiracją w nieustannych poszukiwaniach piękna doskonałego. W poszukiwaniu tego piękna właściciel naszej firmy odbywa liczne podróże do Azji - każda z nich przynosi nowe doświadczenia, które każą nam nieustannie podnosić poprzeczkę naszych wymagań.

Długie dni spędzane na selekcji najpiękniejszych pereł w Azji, są tylko wstępem do powtórnej oceny zakupionych kamieni - już w kraju przez nasze ręce przechodzą tysiące klejnotów wyselekcjonowanych wcześniej w procesie zakupu. Pomimo rygorystycznej selekcji wstępnej, tylko część z nich, przy dokładniejszej obserwacji, spełni nasze najsurowsze kryteria i te właśnie perły trafią do w produktów oferowanych pod marką Gemlord.

Jeśli poszukują Państwo biżuterii z pereł naprawdę wyjątkowych - zapraszamy do naszej krainy piękna.

Nasze kolczyki - Perły Akoya najwyżej klasy

Nawet proste kolczyki z rzadkimi perłami najwyższej światowej klasy będą stanowiły biżuterię, która swoim blaskiem oczaruje wszystkich.


Biżuteria Gemlord - perły nagradzane

Osobiste zakupy i kilkustopniowy proces selekcji sprawiają, iż nasza oferta perłowej biżuterii od dawna bije na głowę to, co mogą Państwo znaleźć w polskim handlu, gdzie wraz ze wzrostem cen pereł na świecie ich jakość obniża się dramatycznie. I nie dotyczy to tylko rynku polskiego - recenzje otrzymywane przez nas od naszych zagranicznych (czasem bardzo wymagających) Klientów, pozwalają nam bez wahania stwierdzić, iż pod względem jakości jesteśmy w europejskiej a nawet światowej czołówce luksusowych marek oferujących biżuterię z pereł.

W sklepie Gemlord nie znajdą Państwo biżuterii z perłami słabej jakości, którą zapewne widzą Państwo na co dzień. Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających Klientów, którzy - jak my - nie potrafią zadowolić się przeciętnością. Oferowana przez nas jakość została w 2012 roku nagrodzona przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich, które przyznało nam Znak Jakości SRJ. W listopadzie 2016 otrzymaliśmy tytuł "Luksusowa Marka Roku 2016", a w roku 2017 zostaliśmy wyróżnieni nagrodą "Polish Businesswomen Award" przyznawaną przez magazyn "Businesswoman & Life".

Wyróżnienia dla marki Gemlord

Przyznane nam wyróżnienia są efektem naszych starań o unikalną, bardzo wysoką jakość


Dla wielu Klientów pierwszy kontakt z naszymi perłami był odkryciem prawdziwego piękna tych klejnotów
- oferta rynkowa w naszym kraju nie pozwala bowiem ogromnej większości Kupujących na poznanie prawdziwej, niezwykle pięknej natury perły. Biżuteria z perłami oferowana przez markowe sklepy, nawet te zaliczane do "luksusowych" nie stanowi żadnej konkurencji dla naszych wyrobów - zdarza się wręcz, iż nie jesteśmy w stanie dobrać pereł pasujących do tych, które wcześniej zakupili Państwo w handlu a tym bardziej przez internet - czasem w takich przypadkach różnica jakościowa bywa wręcz porażająca.

biżuteria z pereł wysokiej jakości różni się bardzo od tego co widzimy w sklepach

Różnice między perłami dobrej, średniej i słabej jakości widać na pierwszy rzut oka. Niestety, w polskim handlu oraz w internecie dominują perły słabe, a większość Klientów nie zdaje sobie sprawy z tego jak piękne mogą być te kamienie. Piszemy o tym na naszym blogu w artykule dotyczącym jakości pereł.


Komplementy ze strony Klientów są dla nas największym wyróżnieniem
- to Państwa satysfakcję z zakupu u nas traktujemy jako największą nagrodę za trud wkładany w wyszukanie tak pięknych klejnotów. Ogromnie nas cieszy, gdy od powracających Klientów słyszymy, iż zakupiony u nas naszyjnik z pereł był najpiękniejszym na przyjęciu i stał się obiektem wielu zachwytów. Takie opinie są dla nas najlepszą motywacją dla nieustannej pracy nad jakością naszej oferty.

Wiedza o perłach

Właściciel naszej firmy jest pasjonatem pereł i ekspertem tych pięknych kamieni, posiadającym rekomendację Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich do pełnienia roli biegłego sądowego w tej dziedzinie. Jest również autorem fachowych artykułów o perłach, publikowanych m.in. na łamach pisma Gems & Jewelry wydawanym przez Polskie Towarzystwo Gemmologiczne. Utrzymuje kontakty z gemmologami pracującymi dla najbardziej prestiżowych instytutów światowych, takich jak GIA (www.gia.edu) czy HRD (www.hrdantwerp.com) i nieustannie pogłębia swoją wiedzę starając się jednocześnie popularyzować ją na polskim rynku, gdzie znajomość tematyki perłowej jest bardzo niska. Jego publicystyczne zacięcie bardzo szybko uczyniło sklep Gemlord.pl największym polskim internetowym kompendium wiedzy o perłach, które jest nieustannie rozbudowywane i aktualizowane. Lektura artykułów dostępnych z poziomu menu "O perłach", oraz zamieszczonego tam bloga będzie świetnym początkiem przygody z biżuterią perłową dla tych z Państwa, którzy nie mają wiedzy o tych pięknych klejnotach.

Nasza oferta

Szerokość naszej oferty przyprawi Państwa o zawrót głowy - w segmencie luksusowej biżuterii z pereł również pod tym względem jesteśmy bezkonkurencyjni. Dodatkowo, oferowane przez nas wzory są tylko ułamkiem naszych możliwości - dość często zdarza nam się realizować nietypowe zamówienia.

Standardem są tu zamówienia na realizację perłowych naszyjników czy bransolet z pereł o innej niż oferowane przez nas długości lub wykonanie danego wzoru zawieszki czy też kolczyków z perłami innego gatunku, innego rozmiaru czy też o innej barwie. W wielu przypadkach takie zamówienie zrealizujemy w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. Jeśli potrzebują Państwo niewielkiej modyfikacji tego rodzaju, zachęcamy do kontaktu i określenia swoich potrzeb.

Prosimy o kontakt również wtedy, gdy nie znajdą Państwo u nas poszukiwanych pereł czy wymarzonych wzorów perłowej biżuterii - jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, nawet jeśli jego realizacja będzie wymagała wielomiesięcznych poszukiwań rzadkich pereł o cechach kolekcjonerskich. Biżuteria dla Królowej nie będzie dla nas wyzwaniem zbyt dużym - nasza wiedza, doświadczenie i kontakty handlowe będą tu bezcenne i pozwolą na realizację nawet najśmielszych marzeń. W takich przypadkach jednak czas oczekiwania będzie znacznie dłuższy - sugerujemy zatem Państwu planowanie tego typu zakupów z dużym wyprzedzeniem.

Zaznaczymy tu, iż nasza oferta ogranicza się wyłącznie do biżuterii z perłami - nie chcemy "rozmieniać się na drobne" - koncentrujemy się na klejnotach, które doskonale znamy i w tej dziedzinie dążymy do perfekcji. Ta wąska specjalizacja jest naszym kolejnym atutem i powodem, dla którego w naszej dziedzinie jesteśmy bezkonkurencyjni.

Jakość wykonania biżuterii

Poza rygorystycznymi kryteriami doboru pereł, stale doskonalimy również metody produkcyjne, zgodnie z najlepszymi praktykami stosowanymi na rynku. Naszyjniki, bransolety i kolie z pereł wykonywane są przez nasz wysoko wykwalifikowany personel, a do produkcji używamy najwyższej jakości importowanych nici. Supełkowanie pereł jest standardem, a do wykończenia wyrobów używamy specjalistycznych oplotów (tzw. "french wire"), które - w odróżnieniu od używanych czasem przy zapięciach złotych główek - nie odbierają perłowym sznurom lekkości a jednocześnie stanowią doskonałe zabezpieczenie przed przecieraniem się nici.

W wyrobach z pojedynczą perłą (kolczyki, zawieszki, pierścionki czy przywieszki) nawiercony do połowy kamień osadzany jest na złotym sztyfcie przy użyciu specjalistycznego kleju o wysokiej wytrzymałości. W ostatnich latach, dzięki udoskonaleniu technologii montażu perły, zredukowaliśmy niemal do zera poziom reklamacji związanych z nieodpowiednim jej umocowaniem, co jest częstym mankamentem biżuterii z perłami dostępnej na rynku.

Naszym celem jest stuprocentowa perfekcja i w celu jej osiągnięcia wdrażamy nieustannie nowe technologie, dzięki którym nasza biżuteria i perły w niej użyte mają zachwycać, nie sprawiając jednocześnie problemów z  użytkowaniem.

Luksusowa oprawa sprzedaży

Nasze wyroby pakujemy w eleganckie drewniane pudełka o wnętrzach specjalnie zaprojektowanych przez nas do biżuterii z pereł. Tu również idziemy pod prąd rynkowym trendom – nie importujemy opakowań z Chin, są one w całości produkowane w Polsce, a ich jakość jest znakomita. Wnętrza są dostosowane do efektownej ekspozycji produktu i zabezpieczają go przed przemieszczaniem się w transporcie, dzięki czemu nasze wyroby znakomicie sprawdzają się w charakterze ekskluzywnych prezentów, robiąc niezapomniane wrażenie już przy otwieraniu pudełka.

Gemlord - pudełka na biżuterię z pereł

Do produktów dołączamy certyfikat w równie eleganckiej, twardej oprawie. Dbamy o każdy szczegół, tak aby nasza oferta wyróżniała się na rynku pod każdym względem.

Gemlord - certyfikat biżuterii z pereł

Jakość obsługi Klienta

Bardzo zależy nam na tym, aby mieli Państwo wyłącznie miłe doświadczenia z zakupów w naszym sklepie, dlatego dużą uwagę przykładamy do perfekcyjnej obsługi każdego zamówienia. Dodatkowo staramy się pomóc Państwu na każdym etapie jego realizacji. W procesie tym oferujemy Państwu:

  • konsultacje na każdym etapie zakupu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebują Państwo porady zachęcamy do kontaktu. Z największą przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji i rozwiejemy nurtujące Państwa wątpliwości;

  • możliwość obejrzenia, przymierzenia i osobistego zakupu biżuterii z perłami. Nasze biuro w centrum Warszawy odwiedzają Klienci z najdalszych zakątków Polski i zawsze w takim przypadku słyszymy iż "było warto". Przed wizytą u nas prosimy tylko o wcześniejsze umówienie spotkania, abyśmy mogli poświęcić Państwu całą swoją uwagę;

  • błyskawiczną wysyłkę Państwa zakupu. W zależności od pory dnia, w której dokonają Państwo transakcji, paczka zostanie nadana tego samego, lub następnego dnia roboczego. Nie dotyczy to oczywiście nietypowych zamówień - tu czas realizacji ustalimy z Państwem indywidualnie;

  • pełne ubezpieczenie biżuterii z pereł - wszystkie nadawane przez nas przesyłki kurierskie są w pełni ubezpieczone. Zwracamy Państwa uwagę na ten fakt, który nie jest częsty przy zakupach internetowych - niemal wszystkie firmy kurierskie działające w Polsce zapisami w swoich regulaminach wykluczają ubezpieczenie wyrobów z metali i kamieni szlachetnych, czego nie jest świadoma większość Kupujących oraz sprzedawców. Z tego właśnie powodu nie oferujemy Państwu wyboru firmy kurierskiej - nasze paczki wysyłamy Pocztexem, który oferuje pełne ubezpieczenie perłowej biżuterii do kwoty 70.000 PLN;

  • stuprocentową gwarancję satysfakcji i możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 14 dni od daty zakupu. Obiecujemy jednak, iż nasza biżuteria, a w szczególności nasze perły są tak piękne, że nie będą Państwo chcieli z tej możliwości skorzystać :)

Również po dokonaniu przez Państwa zakupu nie pozostawimy Państwa samych - w każdej chwili mogą Państwo skonsultować z nami kwestie związane z użytkowaniem biżuterii perłowej, pomożemy Państwu dobrać dodatki (tu zwracamy uwagę na trudności z doborem kolorystycznym pereł na odległość - wskazana byłaby raczej wizyta w naszym biurze), czy też bezpłatnie dokonamy skrócenia naszyjnika lub bransolety z pereł jeśli rozmiar byłby nieodpowiedni. Zalecane okresowo ponownie supełkowanie sznurów mogą również zlecić Państwo naszej firmie - zapewniamy profesjonalne wykonanie takiej usługi.

Wysoki poziom etyki zawodowej

W naszej działalności kierujemy się wysokimi standardami etycznymi oraz zapomnianymi w dzisiejszym świecie najlepszymi tradycjami kupieckimi. Dane słowo jest dla nas święte, a dotrzymanie obietnicy złożonej Klientowi jest dla nas bezwzględnym priorytetem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, na ile ważne w branży jubilerskiej jest zaufanie Klienta i nie chcielibyśmy nigdy go zawieść. Wiemy ile może kosztować odbudowanie raz utraconej reputacji, na którą przez lata pracowaliśmy bardzo ciężko, i nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której moglibyśmy do tego dopuścić. Zaufanie Klientów uważamy za jeden z fundamentów tworzenia marki luksusowej i na tym chcemy budować nasz wizerunek.

Z żalem obserwujemy powszechnie dziś, niskie standardy etyczne stosowane w internetowym handlu biżuterią z pereł. Niejednokrotnie zdarzyło nam się nieodpłatnie pomagać oszukanym przez internetowych sprzedawców osobom. Od wielu już lat staramy się też popularyzować wiedzę, która pozwoliłaby Państwu ustrzec się przed skorzystaniem z ewidentnie nieuczciwych ofert.

Piękno, które oferujemy

Podstawową cechą, która czyni naszą ofertę unikalną na rynku jest bardzo wysoka jakość pereł. Słabe perły potrafią zepsuć każdą biżuterię i sprawić, iż wyglądać ona będzie "tanio" - z tym na pewno nie spotkają się Państwo w naszej ofercie. Wysoka jakość pereł jest naszą podstawowym atutem, jednak nasi Klienci kochają nas również za atrakcyjność oferowanych wzorów. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd tych wzorów biżuterii z perłami, które najbardziej podobają się Klientom odwiedzającym nasz sklep.

 

kolczyki białe perły Akoya 7,5 mm  kolczyki perły łezki  kolczyki perły Akoya na biglach  kolczyki białe perły Akoya 8,5 mm 
 kolczyki szmaragdowe serca z perłą Akoya   kolczyki rubinowe tulipany z perłą Akoya Kolczyki z białymi perłami Akoya, diamentami i szafirami   kolczyki z perłami egipskie piękności
 kolczyki perły Tahiti 10 mm złoto i brylanty  złote kolczyki z perłą Tahiti i szafirami  Kolczyki perły Tahiti 10 x 11 mm  kolczyki perły Tahiti w złotych listkach
 zawieszka perła Tahiti w złotych objęciach  zawieszka perła Tahiti w złotym wieńcu  zawieszka brylantowa wstęga z perłą Tahiti  zawieszka z perłą Tahiti w złotej klatce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl